Конкурс проектів “Lutsk Challenge Award”

  Час: 21 травня – 28 жовтня 2019 року.


Мета проекту:Благодійний фонд Глобального миру та розвитку (GPD Trust) спільно з ГО Молодіжна Платформа провели проект Lutsk Challenge Awards. У рамках проекту представники громадських організацій міста мають визначити проблеми, що стосуються лучан та представити їх практичне вирішення для покращення життя громади. На втілення ідеї в життя переможець отримає 10 тисяч доларів від БФ Глобального миру та розвитку.

В рамках конкурсу учасники надсилали свої заявки для проходження попереднього відбору. Актуальність ідеї для громади та відповідність зазначеним пріоритетам визначало конкурсне журі, яке відібрало 10 учасників пітчингу. Фіналом проекту стало телешоу – де учасники захищади свої проекти. Лише 1 проект міг стати переможцем.


сайт: https://lca.lutsk.ua У рамках конкурсу учасники надсилають свої заявки для проходження попереднього відбору. Актуальність ідеї для громади та відповідність зазначеним пріоритетам визначатиме конкурсне журі, яке відбере 10 учасників пітчингу. Далі авторів найкращих ідей консультуватимуть щодо аспектів проектної діяльності, серед яких: бюджетне планування проекту, залучення фінансування зі сторони, робота з волонтерами, PR проекту та ін.

Другим етапом є пітчинг, який розпочнеться із виступу мотиваційного спікера. Далі представники громадських організацій (10 півфіналістів) презентуватимуть свої проекти, а кожен гість зможе  обрати переможця голосуючи за ідею “живими” грошима. Три проекти, які зберуть найбільше коштів – пройдуть у фінал. Четвертого фіналіста буде обрано за результатами онлайн голосування на сторінці проекту у Facebook.


ЕТАПИ ПРОЕКТУ:

  1. з 21 травня по 04 червня 2019 року включно – відбір заявок
  2. 8 червня*  – півфінал
  3. 13 червня*  – пітчинг
  4. 26 червня* – фінал (телешоу)
* ДАТИ НЕ Є ОСТАТОЧНИМИ ТА МОЖУТЬ ЗМІНИТИСЯ

Організація та фінансування пітчингу буде здійснюватися за кошти Благодійного фонду Глобального миру та розвитку, що працює з 2011 року. В Україні GPD Trust фінансував EuromaidanPress, Vcashnoua.com, Ostro.org, АрміяFM, hromadske.ua, Інситут з розвитку демократії, Електоральні моніторинги та багато інших


І. Результати 1 частини проекту:

Громадські організації презентували власні ідеї, аби вдало їх «продати». Нагадаємо, півфіналістами стали сім проектів.

1. Проект розвитку Центру іпотерапії, кінно-спортивної школи верхової їзди «Ромашка».

2. Проект створення сучасного культурного простору «Гармидер ангар-stage».

3. Проект розвитку соціальних контейнерів в Луцьку.

4. Проект створення Центру середньовічної культури.

5. Проект розвитку громадського незалежного «Луцького радіо» та заснування медіа-школи.

6. Проект облаштування спортивних станцій в Центральному парку Луцька «Зелений стадіон».

7. Проект «Інноваційність методу каністерапії».

Після презентації усі присутні мали змогу підтримати ідею яка їм сподобалася грошима. Інструментом обрали старий перевірений спосіб – скляні банки, щоб усе було «прозоро». Загальна сума донованих гостями коштів склала – 69 144 гривні, що приємно вразило як організаторів, так і учасників Lutsk Challenge Awards, показавши що лучани – філантропи. А до наступного етапу проекту потрапили луцькі лицарі, які зібрали 19 892 гривні, засновники Центру іпотерапії «Ромашка» – 18 470 гривень, та «Луцьке радіо» – 15 040 гривень.

Однак, лучани ще зможуть вплинути на перебіг проекту.

Четвертим фіналістом стане ідея, яка переможе в онлайн-голосуванні на офіційній сторінці Lutsk Challenge Awards. Візьмуть участь у голосуванні: Гармидер (7 455 грн), спеціалісти каністерапії (5 937 грн), «Зелений стадіон» ( 1550 грн) та соціальні контейнери (800 грн).

Наприкінці червня, на 12-му каналі, який є генеральним медіа-партнером Lutsk Challenge Awards 2019, переможець отримає чек на 10 000 доларів, які витратить на втілення своєї ідеї в життя.

 

ІІ. Результати 2 частини проекту:
 

«ГаРмИдЕр» виграв 10 тисяч доларів у Lutsk Challenge Awards

Народний аматорський театр-студія «ГаРмИдЕр» Луцького районного будинку культури виграв 10 тисяч доларів у конкурсі соціальних проектів Lutsk Challenge Awards 2019.

Про це йдеться на сторінці театру-студії в мережі Facebook.

«Друзі, це неймовірно – ми отримали перемогу у Lutsk Challenge Awards 2019! Альтернативному культурному простору в Луцьку – БУТИ! «ГаРмИдЕр ангар-stage» стане відкритим майданчиком для презентації та творення сучасного мистецтва!» – йдеться в дописі.

Нагадаємо: у травні в Луцьку стартував конкурс соціальних проектів Lutsk Challenge Awards, на якомутеатр-студія «ГаРмИдЕр» представив проект створення сучасного культурного простору «Гармидер ангар-stage».