ПРЕЗЕНТУЙ СВІЙ ПРОЕКТ ПО ПОКРАЩЕННЮ ЖИТТЯ ГРОМАДИ МІСТА ТА ОТРИМАЙ 10 000$ НА ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЮ

Благодійний фонд Глобального миру та розвитку (GPD Trust) спільно з ГО Молодіжна Платформа розпочали проект Lutsk Challenge Awards. У рамках проекту представники громадських організацій міста мають визначити проблеми, що стосуються лучан та представити їх практичне вирішення для покращення життя громади. На втілення ідеї в життя переможець отримає 10 тисяч доларів від БФ Глобального миру та розвитку.

Громадські організації можуть подавати свої заявки на електронну адресу molod.platforma@gmail.com із позначкою «на конкурс LCA» з 21 травня по 04 червня 2019 року включно.

До участі допускаються проекти, що стосуються Цілей сталого розвитку тисячоліття ООН:

C:\Users\Elza\Desktop\JOEL\goals.bmp

У рамках конкурсу учасники надсилають свої заявки для проходження попереднього відбору. Актуальність ідеї для громади та відповідність зазначеним пріоритетам визначатиме конкурсне журі, яке відбере 10 учасників пітчингу. Далі авторів найкращих ідей консультуватимуть щодо аспектів проектної діяльності, серед яких: бюджетне планування проекту, залучення фінансування зі сторони, робота з волонтерами, PR проекту та ін.

Другим етапом є пітчинг, який розпочнеться із виступу мотиваційного спікера. Далі представники громадських організацій (10 півфіналістів) презентуватимуть свої проекти, а кожен гість зможе  обрати переможця голосуючи за ідею “живими” грошима. Три проекти, які зберуть найбільше коштів – пройдуть у фінал. Четвертого фіналіста буде обрано за результатами онлайн голосування на сторінці проекту у Facebook.

Фінал проекту відбудеться у форматі телешоу, де 4 фіналісти представлять проекти та пройдуть “краш-тест”. А спеціальна комісія визначить переможця, який отримає чек на $ 10 000.

ЕТАПИ ПРОЕКТУ:

 • з 21 травня по 04 червня 2019 року включно – відбір заявок
 • 8 червня*  – півфінал
 • 13 червня*  – пітчинг
 • 26 червня* – фінал (телешоу)

* дати не є остаточними та можуть змінитися

ВИМОГИ ДО ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК:

 • Проект-переможець має бути реалізований до 31 жовтня 2019 р. На території міста Луцьк.
 • Максимальна сума гранту для фіналіста проекту становитиме 10 000$.
 • Заохочується співфінансування проектів іншими організаціями, філантропами та органами місцевого самоврядування. Ступінь попередньої реалізації проекту і представлене дофінансування розглядатиметься суддями позитивно.
 • Обов’язковим є опис бачення розвитку проекту після закінчення фінансування.
 • Грант наданий у рамках програми Lutsk Challenge Awards є підзвітним.
 • Грант наданий у рамках програми Lutsk Challenge Awards може покривати витрати на: проживання, харчування, місцеві поїздки, професійні послуги, обґрунтовані адміністративні витрати, обладнання, необхідне для реалізації проекту, розповсюдження інформації та інші витрати, що безпосередньо пов’язані з реалізацією проекту.
 • Грантом наданим у рамках програми Lutsk Challenge Awards не фінансуються: заробітна плата менеджера проекту, придбання офісної техніки (наприклад, ноутбук, проектор, принтер, тощо), витрати на оренду офісів, поточних організаційних витрат (наприклад, поповнення мобільних рахунків, оплата послуг Інтернет провайдерів, тощо), або проекти, що мають комерційну мету.

Завантажити заявку  можна за посиланням.

Останній термін подачі проектів — 4 червня о 23:59.

УМОВИ УЧАСТІ:

 • Учасники пітчингу повинні мати 18 повних років
 • Подача проектів відкрита для громадських організацій з України, зокрема для організацій громадянського суспільства, організації, що працюють у культурному та освітньому секторах. Зверніть, будь ласка, увагу, що ФОПи не можуть подавати заявки на участь.
 • Особа, команда або організація можуть подати максимум два проекти соціальної дії на участь у пітчингу.
 • Одна особа — представник партнерства між організаціями або від команди приватних осіб повинна подати заявку від імені усіх організацій або команди осіб, які бажають співпрацювати над проектом соціальної дії. Водночас ця особа нестиме відповідальність за підписання та виконання умов угоди, а також за управління фінансами та звітністю.

Організація та фінансування пітчингу буде здійснюватися за кошти Благодійного фонду Глобального миру та розвитку, що працює з 2011 року. В Україні GPD Trust фінансував EuromaidanPress, Vcashnoua.com, Ostro.org, АрміяFM, hromadske.ua, Інситут з розвитку демократії, Електоральні моніторинги та багато інших.