Третій Всеукраїнський Форум молодіжних працівників та працівниць 2019

Час: 31 жовтня – 02 листопада 2019 року.


З 31 жовтня по 2 листопада у Луцьку відбулась найголовніша подія року у молодіжній роботі, а саме — третій Всеукраїнський форум молодіжний працівників та працівниць.


сайт: yw3forum.com.ua

Організаторами Форуму були: Міністерство молоді та спорту України, Програма розвитку ООН в Україні, Державний інститут сімейної та молодіжної політики, Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, Луцька міська рада, ГО «Молодіжна платформа».

Форум розпочався візитом до Молодіжного центру Волині, де молодіжні працівники ознайомилися з його діяльністю та ініціативами для молоді, які ним реалізуються. Також учасники відвідати сім локацій організацій, які працюють з молоддю, у тому числі Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків, ГаРмИдЕр ангар-stage — місця, які по-справжньому є особливими для молоді в м. Луцьку.

За три дні учасники Форуму мали змогу не лише ознайомитись з досягненнями DIGITAL у молодіжній роботі, а й почути про безпеку та права людини в Інтернеті, прослухати міжнародних експертів щодо розвитку молодіжної політики в країна Європи, професійних тренерів щодо ведення Facebook, Instagram, Telegram та інших медіа аккаунтів, а також, проаналізувати розвиток програми «Молодіжний працівник»: від початку реалізації і до сьогодні та напрацювати дорожню карту розвитку програми на найближчі 5 років.Заступник Міністра молоді та спорту Олександр ЯРЕМА під час заходу зазначив про важливість реалізації програми “Молодіжний працівник” на всіх рівнях та розвитку в Україні молодіжної роботи загалом, а також презентував проєкт Стратегії розвитку молодіжної політики до 2030 року.

 1. У рамках Форуму відбулось нагородження переможців Конкурсу кращих практик молодіжної роботи 2019 року (загалом подалося 157 кращих практик молодіжної роботи), а саме:
 2. #своє_горнятко. Молодіжний центр “Нові крила” (м. Нововолинськ, Волинська область). Автор: Павло Медина.
 3. Відкриття молодіжного центру “СІЧ” Сильні Ідейні Чесні. ГО “Сонячна Січ” (Витвицька ОТГ, Івано-Франківської область). Автор: Кульпа Віталій Зеновійович.
 1. Молодіжна інклюзивна рада при Інклюзивному молодіжному центрі “Даруємо радість”. Благодійна організація «Благодійний фонд «Даруємо радість» (м. Дніпро). Авторка: Ілона Варданян.
 2. LibertySpace — громадський простір у сільській місцевості. ГО “ДІЄ. Добрі Ідеї Єднають”, Молодіжна рада Печеніжинської ОТГ (Івано-Франківська область). Авторка: Марія Козьменко.
 3. “Регіональний молодіжний центр професійних закладів освіти”. Дніпровський центр професійно-технічної освіти (м. Дніпро). Молодіжний центр “Advanced worker”. Автори: Сергій Гордієнко, Дарина Незнайко.
 4. Антикорупційна школа: Dnipro.ГО “Спільнота активної молоді — САМ” (м. Дніпро). Автор: Владислав Мельнічук.
 5. Створення відкритого молодіжного простору в селі Старі Богородчани. ГО “Центр Рівних Можливостей” (Старобогородчанська ОТГ, Івано-Франківська область). Авторка: Леся Клим’юк.
 6. Тренінговий курс “Відповідальна молодь Київщини: тут і зараз”. Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації. Автор практики: Олександр Горган, Марина Попатенко, Альона Рожанська
 7. Адвокація, створення та облаштування Комунального закладу Ніжинський міський молодіжний центр. ГО “Лабораторія Ініціативної Молоді” (м. Ніжин, Чернігівська область). Авторка: Анжела Тимченко.
 8. Центр для підлітків “Компас” Благодійної організації “Благо” (м. Харків). Автори: Андрій Матвєєв, Наталія Камишанська.

Форум зміг створити майданчик для обміну досвідом та спілкування близько 150 молодіжних працівників та працівниць, міжнародних експертів, представників урядових і неурядових установ та авторів кращих молодіжної роботи в України.

Відвідайте офіційний сайт Форуму, де ви зможете переглянути фото та ознайомитись з матеріали Форуму:  Фейсбук: facebook.com/yw3forumua.