Lutsk Night Cinema (відкриті нічні кіноперегляди)


  Час: стартував у липні 2012 року (проходить до 4-х разів щомісяця)


Мета: інтелектуальний та культурний відпочинок молоді через демонстрацію культового змістовного та ціннісно-орієнтованого кіно просто неба. Популяризація кіномистецтва серед молоді, конструктивного культурного відпочинку та здорового способу життя.


сайт: https://www.facebook.com/groups/lutsk.night.cinema/


Ми не можемо відобразити цю галерею

Кіноперегляди проходять у  2 основних форматах: вечірній та нічний. Якщо за вікном тепло (період від кінця весни до початку осені), ми йдемо на стадіон СНУ імені Лесі Українки. Якщо ж за вікном холодно, ми йдемо в «InnerSpace» на цілісіньку ніч. У першому випадку глядачів тішить споглядання якісного кіно за чашечкою ароматної кави, коли сонце сідає за горизонт, а небо вкривається зірочкам. У другому випадку глядачі беруть спальники, друзів чи то другу половинку і, гріючись від прохолоди вулиць, цілу ніч дивляться різноманітні фільми. Наприклад, цьогоріч ми акцентуємо увагу на відомих режисерах.

Наші кінопокази проходили у різноманітних місцях, починаючи від іподрому, стадіону та студії «Diamond», завершуючи бібліотеками, замком Любарта, антикафе, церковним приміщенням організації «Ми+» та арт-галереєю.


Наша команда.

Координатор проекту: Євгенія Ткаченко

Волонтери проекту: Оксана Кльоц, Максим Драч, Вадим Коцюба, Богдан Оліх, Маргарита Федіна, Юрій Тихонов, Андрій Ковальчук, Сергій Шворак, Іван Галагдін.
Залишити відповідь