ГО “Молодіжна платформа” впроваджує роботу із молодіжними центрами. Даний напрям реалізовується троьома ативностями:


01. Менеджмент молодіжних центрів – навчальна програма для менеджерів та директорів молодіжних центрів. 

Мета семінару: надати знання та навички для працівників молодіжних центрів України щодо сталої, системної, планованої роботи центру, задля розвитку молодіжної політики, молодіжної роботи.

Завдання:
– Ознайомити із поняттям та змістом роботи “молодіжних центрів” на прикладі досвіду інших країн та сучасної реформи молодіжної сфери України;
– Надати навички для працівників центрів щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь;
– Надати знання щодо ефективної роботи команди молодіжних працівників, зовнішніх та внутрішніх комунікацій у колективі, брендингу та позиціонування центру.

Дателі на сайті – https://youthcenters.com.ua
Facebook група: https://www.facebook.com/groups/1036454019898502

Звіт програми за 2019 рік.


02. Проєкт “Прокачай” 

Це освітньо – менторська програма із певним числом уже створених молодіжних центрів одного рівня, для розвиток їх спроможності та збільшення якісного вливу на молодь.

Важливо щоб в одному пулі були центри одного рівня: на етапі відкриття, початківці і досвідчені центри. Для кожного рівня центру програма різниться наповненням та методами. Наразі програм сфокусована на роботу із малими громадами.

Коротка презентація суті проєкту.

03.  Молодіжний центр Волині – освітньо-подієвий хаб, який працює як майданчик для різноманітних заходів та програм, щодо посилення та фомування знаннь, навичок та ціностей української молоді.

Молодіжний центр Волині це саме те місце, де поєднано сприятливі умови та можливості. Наш центр є своєрідним творчим простором де молодь може навчатися, де співпрацюють та реалізовують свої проекти активні люди, громадські організації міста та області, який працює у форматі коворкінгу чи хабу.

Що може отримати молода людина у Молодіжному центрі?


  1. Якщо ви шукаєте місце у Луцьку де провести своє дозвілля з користю та познайомитися з цікавими людьми – це є в Молодіжному центрі Волині. Відвідуючи наші заходи ви можете знайти нових друзів, колег, однодумці.
  2. Хочете практикувати англійську? Щотижня у центрі є заняття з англійської мови у англомовному клубі
  3. Цікавитеся настільними іграми? У нас є для вас клуб інтелектуальних та настільних ігор «Вулик» та мафія «Rocknroll mafia».
  4. Протягом року Молодіжний центр Волині проводить лідерські програми: тренінги, воркшопи, семінари, лекції (програма «Активні громадяни» від Британської ради в Україні, програма «Молодіжний працівник», програма «Explore/sion» та інші). Участь безкоштовна.

Які можливості відкриває Молодіжний центр Волині для громадських організацій та ініціативних груп?

  1. Потрібне місце для зборів, проведення воркшопів, зустрічей, навчання та роботи! У нас є безкоштовне приміщення для ваших заходів. Молодіжний центр Волині працює по графіку 24/7.
  2. МЦ – ресурсний центр. Для громадських організацій, активістів у нашому центрі є обладнання: 2 проектори, екран, аудіоколонка, стільці, столи. Якщо вам потрібна техніка для ваших заходів, вам потрібно просто заздалегідь забронювати.

У молодіжному центрі також функціонує інформаційний відділ. Хочеш дізнатися як зареєструвати свою організацію, приходь до нас, наші фахівці допоможуть знайти інформацію або підкажуть, де можна цю інформацію отримати.

Дателі на сайті – http://yc.volyn.ua 
Facebook група: https://www.facebook.com/groups/1036454019898502