Молодіжний центр Волині


  Час: довготерміновий проект (стартував у 2015 році)


Мета: налагодження практичної роботи із молоддю через відкриту діяльність центру у форматічи коворкінгу за 4 напрямами : неформальна освіта, міжнародна робота, патріотичне виховання молоді, студенстьке самоврядування.


Результати: понад 300 заходів за рік у раніше згаданих програмах. З детальними звітами по роботі МЦ можна ознайомитися за посиланням.


сайтhttp://yc.volyn.net


 

Ми не можемо відобразити цю галерею

Молодіжний центр Волині – це відкритий простір для роботи, відпочинку та розвитку молодіжних організацій Волині за принципами доступності та спільної відповідальності. наш центру є одним із перших прикладів реформування державної молодіжної політики, як центр, що працює у форматі коворкінгу та хабу.


Наш центр забезпечений безкоштовним інтернетом, велопарковкою, цілодобовим доступом, хорошим технічним забезпеченням та зручним розміщенням у центрі міста Луцьк.

Школа анімації в молодіжному центрі

Контактні дані центру

Адреса Волинська область, м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5
Телефон +380 0950925166
Веб-сайт http://yc.volyn.net/
Електронна адреса molod.platforma@gmail.com
Години роботи 10:00 – 19:00, щодня.

Навчання з промоції та сучасних методів реклами

Презентація роботи Молодіжного центру Волині для молоді сходу України

Історія:

У 2014 році спілка молодіжних громадських організацій “Молодіжна Платформа” курувала чимало проектів, але центральною ідеєю була ідея створення ресурснийого центру  для організацій, що входили у спілку. За час роботи організації назбиралося достатньо дсовіду для реалізації задуму. За задумово, це мало бути приміщення на 100 м2 де зручно працювати і проводити заходи водночас. Концепцію такого центру уже на той час прописав Народний депутат України – Іван Крулько, та виклав її у законопроекті. Цими документами та принципами і керувалася наша ініціативна група. Волинська Єпархія УП КП, та особисто Владика Михаїл підтримав таку ініціативу молодіжних організацій, та виділив приміщення у приміщення духовної семінарії, що у центрі міста Луцька. Власне приміщення на момент 2016 року становить 42м2, що недостатньо для проведення заходів великого масштабу, тому центр знаходиться у пошуку більшого приміщення. 01 липня 2015 року відбулося урочисте відриття Молодіжного центру для громадських організацій за участі преси, громадських організацій, держслужбовців та духовенства. У 2016 році центр відкрив молодіжну галерею у своїх стінах – “Арт-коридор”, де молоді художники мають можливість безкоштовно виставляти свої роботи для презентації та продажу.


Що сьогодні пропонує центр?

 • KCmj0TMeEa4 Безкоштовне приміщення для заходів та роботи молодіжних обєдань, незалежно від реєстрації, напрямку діяльності.
 • P1eOQpVBPUw Ресурсний центр, обладнання для заходів та роботи. Наразі у переліку є: звукопідсилююче обладнання, проектори, мікрофони, плазма, екрани, автомобіль, інша техніка. Отримати ресурси можна безкоштовно у адміністратора.
 • UnRPpB8CxGM Програми для розвитку організацій та проектів – “Active Citizenz”, “Молодіжний працівник“, “3А: Активність, Адвокація та Амбіційність”.
 • bl2H9TdWFegСприяння у міжнародній роботі організації через співпрацю із Британська рада та Посольство США в Україні, Міністерство молоді та спорту Українита іншими урядовими та неурядовими організаціями.
 • P1eOQpVBPUw Сприяння в організації заходів та проектів молоді.
 • B8wpdlzrkdgВолонтерську роботу у десятках молодіжних проектів, таких як: Lets do it Ukraine (екологія), фестиваль Бандерштат (культурно-мистецькі заходи), Міжнародний молодіжний форум, та інші.

Команда:

Добровольці Молодіжного центру Волині

 1. Директор та засновник центру – Ткачук Захарій
 2. Спеціаліст напрямку “Неформальна освіта” – Яна Романюк
 3. Спеціаліст напрямку “Патріотичне виховання молоді” – Вікторія Мисан
 4. Спеціаліст напрямку “Студентське самоврядування” – Світлана Мілінчук
 5. Адміністратор МЦ – Юлія Ткачук

Корисні лінки:

 1. ГУРТ: Молодіжний центр гуртує Волинську молодь
 2. Офіційний сайт Молодіжного центру Волині
 3. У Луцьку презентували Молодіжний центр
 4. Волинський молодіжний центр шукає активну молодь

 

Залишити відповідь