Login Луцьк – інтерактивна мапа громадсько активних ініціатив та просторів Луцька.


  Час: презентація відбулася 04 січня 2018 року


Мета: LoginЛуцьк є платформою, де кожен лучанин та гість міста зможе знайти інформацію про існуючі у місті некомерційні громадські ініціативи та місця, в яких відбуваються культурні, освітні, спортивні заходи для дозвілля та саморозвитку.  

Результати: станом на 05.01.2018 року на сайті розміщено 53 локацію та громадську організацію, 120 подій всередньому відбуваєтсья за місяць. Сайт відвідує орієнтовно 30 людей вдень.


сайтhttps://login.lutsk.ua 


Про проект:

LoginЛуцьк – інтерактивна мапа громадсько-активних ініціатив та просторів Луцька. Працюючи над проектом команда розробників сайту зосереджувалася на тому, щоб створити новий ідентифікатор Луцька. Веб-сайт містить інформацію про громадські об’єднання міста та наповнений інформацією про освітні, культурні та розважальні події. LoginЛуцьк включає у себе інформацію про публічні простори та цікаві локації Луцька. Унікальність проекту у тому, що організатори заходів можуть самостійно додавати свої заходи на сайт і розповідати про них усьому місту. Користувач сайту може додати заходи до свого google-календаря та поширити його у соціальних мережах. Також лучани можуть самостійно прикріпляти на мапі улюблені локації.  Будь у курсі подій які відбуваються у Луцьку!Контакти:
м. Луцьк, вул. Градний узвіз 5
+38 095 092 51 66
login.lutsk@gmail.com
https://login.lutsk.ua

 

Історія:

Ідея створення веб-порталу народилася як елемент більшого проекту щодо залучення молоді до активної громадської роботи, який має назву «Вибухове дослідження». Його мета досить проста – через навчання м’яких навичок та практичну проектну роботу надати молоді компетенції громадянської активності, допомогти громаді налагодити діалог, розвивати філантропію та волонтерство серед громадян. Молодь може долучитися до освітньої програми через сайт exp.lutsk.ua

Робота над сайтом login.lutsk.ua розпочалася восени 2017 року. Презентація діючого веб-порталу відбулася 4 січня 2018 року.

Що пропонує сайт LoginЛуцьк?

На головній сторінці сайту зображено мапу міста з полем для пошуку, куди користувач може вписати ключові слова. Можливий пошук по таким категоріям: волонтерство, громадські об’єднання, знання, культура, розваги, спорт і туризм, суспільство. Натиснувши на ці категорії на мапі одразу з’являються місця та організації, діяльність яких пов’язана з обраним словом.

У вкладці «Головна», прокрутивши вниз, можна побачити календар подій які відбудуться у Луцьку. Обравши подію та натиснувши на неї, користувач отримує інформацію про захід. Також на вкладці «Головна»  можна знайти цікаві факти про Луцьк та практичну корисну інформацію: посилання на сайти з інформацією про рух та розклад маршруток і тролейбусів: Eway.in.ua, Mak.lutsk.ua, Lpe.at.ua; мобільні додатки: CityBus; Смарт МАК, телефони служб таксі, контакти про прокат велосипедів.

У вкладці «Локації» можна знайти інформацію про громадські об’єднання та публічні простори Луцька за категоріями: волонтерство, громадські об’єднання, знання, культура, розваги, спорт і туризм, суспільство. 


Команда:


Фото із презентації проекту у Молодіжному центрі Волині