Карантин? Ні, не чули. Або як «Молодіжна платформа» провела 2020 рік.

Голова ради правління ГО “Молодіжна Платформа”

2020 рік для нашої організації був найспішнішим за всю історію її існування, як би це дивно не звучало у час всесвітніх потрясінь. Коли ми створювалися, ще як спілка організацій, були мрії робити один, а може два великі заходи на рік. У 2020 році ми зробили більше 100 заходів у рамках декількох великих проєктів, про які ви почитаєте у цій звітній публікації.

Цікаво, але цей рік змін, викликів і тотального божевілля для нас був успішний. Можливо ми самі трохи «божевільні», або ми відразу прийняли правильне рішення, якщо ти не можеш змінити обставини – змінися сам. Довелося прокидатися із розумінням, що так як раніше вже не буде ніколи, навіть якщо завтра велика червона фура, замість Кока-коли привезе нам вакцину. Ми із позитивом сприйняли новину, що можна буде більше бути вдома із родиною і нарешті закінчити ремонти, чи провести вечір із дружиною не у телефоні. Наша робота у 2019 частіше всього відбувалася у різних локаціях та містах, часом вони мінялися швидше ніж курс валют і таке «дорожнє» життя вимотувало команду. Ми почали працювати розміреніше і знаєте що? Не стало гірше, так точно.

Якщо серйозно, то у нас було багато планів ще із 2019, які вже були домовлені чи підготовлені і нам їх все ж довелося виконувати у будь-яких інших формах. Я думаю ще допомагали завзяття і щира праця. Ми дуже хотіли впоратися із роботою на краще ніж «відмінно». Немає нічого гіршого, ніж посередність. Усі заходи у проєктах ми хотіли зробити як кажуть в народі «в кайф». Пам’ятаю, як обговорювали формат конференції і почали із того, а яка метафора? Навіть не із того, де знайти учасників чи, що буде у програмі. Ми починали із того, а як зробити так, що учасники пережили нову, незабутню історію онлайн і не хотіли виходити із зуму чи вимикати камеру. Так ми провели фінальну конференцію проєкту «Прокачай», де учасники мандрували на підводному човні і «глибоко занурилися» у молодіжну роботу в ОТГ. Мене це драйвить, коли ти робиш свою роботу краще як вчора, коли працівники думають як ми сьогодні будемо дивувати і як будемо корисні нашій аудиторії. А дивувати треба, світ сьогодні не любить монотонності.

Це був успішний рік. Ми залишилися у команді із 4 осіб, які підсилюються нашими експертами і тренерами задіяними в окремих проектах. Це був успішний рік, тому що ніхто із команди не захворів, не переїхав у інше місто, а є такі, що навіть створили нову сім’ю. Це був успішний рік, тому що із нами були наші прекрасні партнери і учасники заходів. Ми їх усіх перерахуємо і подякуємо на останніх сторінках звіту. Це був успішний рік, бо ми не здалися і навіть мотивували інших своїми, як освітніми, так і розважальними заходами. Так-так,  вам не почулося, молодіжні працівники теж вміють розважитися, навіть можуть дати фору іншим професіям. Це був успішний рік, бо ми впровадили 4 великі річні проєкти із залученням більше 500 учасників, які прокачали компетенції молодіжних працівників, прокачали свої молодіжні центри, прокачали свої молодіжні ради. Які реалізували малі соціальні проєкти на суму більше ста тисяч гривень. Які,.. та що там! Читайте звіт – там усе написано.

Драйву і позитиву нам усім у 2021 році. Працюємо із молоддю та заради молоді.

Повний звіт можна побачити за посиланням – https://issuu.com/191581/docs/report_2020