Одним із основних напрямів роботи організації є сприяння інституційному розвитку організацій, що працюють із молоддю. Працює це через 2 глобальні проекти описані нижче за посиланнями.


Якщо ви хочете скористатися – пишіть нам.


Організація пропонує обладнання для проведення молодіжних заходів! Для молоді усе працює на безкоштовній основі за попередньою домовленістю!

Це один із просторів де організації чи проекти можуть праюцвати над своїми ідеями в межах невеликої – проте такої необхідної офісної площі. Чому саме «креативна» – тому, що даний проект популяризує і пропагує нові методи, ідеї чи інновації, які робить молодь для громади! Власне, це простір для експерементів та навіт помилок, адже поганий результат це теж результат!
Це один із просторів, де організації чи проекти можуть працювати над своїми ідеями в межах невеликої, проте такої необхідної офісної площі. Чому саме «креативна» – бо проект популяризує і пропагує нові методи, ідеї чи інновації, які робить молодь для громади! Власне, це простір для експерементів та навіть помилок, адже поганий результат – це теж результат!