Назва: Форум розвитку міста


  Час: Щорічний захід (середня частота 2 рази в рік)


Мета: Розробка стратегічного бачення майбутнього міста Луцьк, розбудова довіри і співпраці між громадянами через ділог та спільні малі соціальні проекти для міста.


Результати: Підтримано 3 проекти: ТатоФест, Західноукраїнський медіа форум, проект “Соціальні контейнери Луцька” 


сайтhttps://www.facebook.com/events/1680342688897961


Опис із ЗМІ

Яким буде Луцьк через 10 років, у якому напрямку рухається наше місто і ми разом з ним, чим ми можемо вразити туристів та як нам заробити гроші для розвитку культури, освіти та міського простору?

Відповіді на ці запитання шукала понад сотня лучан під час Форуму розвитку міста, який відбувся у суботу, 28 травня.

Варто зауважити, що це перший у Луцьку захід такого формату. Адже конкретні ідеї та проекти жителі міста напрацьовували самостійно, після чого спеціальні добровольці – «хранителі» – систематизували всю інформацію та озвучили доволі стислий план дій, як на короткострокову, так і довгострокову перспективу.

За словами одного з організаторів заходу, програмного директора Інституту Політико-Інформаційних Досліджень Михайла Войтовича, напрацьовані ідеї не залишаться просто на папері, їх передадуть центру стратегічного планування розвитку міста при Луцькій міській раді.

«Це перший публічний масовий захід у Луцьку по напрацюванню стратегії розвитку міста. Я переконаний, що саме сьогоднішній день можна назвати початком розробки цього важливого докменту», – переконаний Михайло Войтович.

Лучани, що брали участь у форумі отримають змогу подати заявки на фінансування своїх проектів, запевнив ще один організатор заходу, голова ради правління СГО «Молодіжна платформа» та керівник Молодіжного центру Волині Захар Ткачук.«Ми готові ресурсно підтримати деякі проекти. На жаль, всі не зможемо профінансувати. Якщо це будуть ті проекти, які народилися сьогодні тут на форумі, то ми хочемо їх профінансувати. Це будуть ті самі швидкі перемоги, про які тут говорили сьогодні», – зазначив Захар Ткачук.

білше тут – http://lutsk.rayon.in.ua/topics/410-borodafest-invest-hub-miski-topiari-ta-gondoli-u-parku-proekti-shcho-mozhut-zrobiti-lutsk-krashchim

 

Ми не можемо відобразити цю галерею

Залишити відповідь